loading

Plastik Kuşkonmaz Tekzen

21-11-2019 03:51    1193

Plastik Kuşkonmaz Tekzen'de Satılıyor Mu ?
Plastik kuşkonmaz ve diğer kuş kovucu ürünler tekzen, bauhaus gibi yapı marketlerde bulunmamaktadır. Kuş kovucu ürün olan kuşkonmaz bariyer dikenleri sitemiz üzerinden sipariş edilip ya da telefon üzerinden iletişime geçerek sipariş verip tüm Türkiye’ye anlaşmalı kargo firmamız olan UPS Kargo ile gönderilmektedir. Siparişin boyutuna göre değişmekle birlikte belirli bir metraja kadar stoklarımızda mevcut ise aynı gün kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Plastik Kuşkonmazlarımız kendi üretimimiz olup Türkiye’de bu özellikleri sağlayan tek markadır. Piyasada bulunan merdivenaltı üretim ürünlerden oldukça farklı olup kırılmaz ve esnektir. Özel polikarbonat hammedelerden üretilen kuş kovucu ürünlerimiz sizleri kuşlardan uzak sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmanız da oldukça etkilidir. %100 koruma sağlayan kuşkonmaz bariyer ürünlerimiz ile sizlerde kuşlardan ve getirdiği sağlık hastalıklardan, yarattıkları teknik arızalardan ( elektrik telleri koparma, telefon hatları koparma havaalanlarına zarar verme vb ) sorunlardan sizleri tamamen korumaktadır.

Sizlerde en uygun fiyat garantisi ile sektörün öncü lideri www.plastikkuskonmaz.com adresinden sipariş verebilir. Telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ürünlerimize Göz Atmak ve Sipariş Vermek İçin TIKLAYINIZ
 


Etiketler:
ADRES
  • Tekirdağ
    S.Paşa / Tekirdağ

BİZİ ARAYIN
MESAAİ SAATLERİ
  • Hafta içi : 08:00 -17:00

    Cumartesi : 08:00 -17:00

    Pazar : Kapalı