loading

Beyazgül Group Kuşkonmaz Teli

21-11-2019 03:45    903

Beyazgül GROUP Kuşkonmaz Bariyer Üretim ve Satış Merkezi

Plastik kuşkonmaz ürünü piyasada oldukça bulunan fakat bir çoğu kalitesiz olan ürünlerdir. Kuşkonmaz bariyer ürününün en iyi markaları 1- Beyazgül GROUP şirketi tarafından üretilen Tekirdağ’da bulunan plastik kuşkonmaz ürünleridir. 2. marka ise Expel kuşkonmaz ürünleridir. Yine Beyazgül GROUP şirketinin alt markası olan expel kuşkonmaz bariyer ürünleri sizlere düşük maliyetler ile oldukça uygun fiyatlar çerçevesinde kuş kirliliği ve getirdiği sağlık sorunlarından uzak bir yaşam alanı oluşturma fırsatı sunmaktadır. Piyasada bulunan merdiven altı plastik malzemelerden oldukça farklı olup özel polikarbonat hammaddeler tarafından üretilmektedir. Polikarbonat diğer plastik ürünlere nazaran – 40 derecelere kadar dayanıklı + 50 derecelere kadar bozulma yapmadan koruma sağlayan maddedir.

Beyazgül GROUP Kuşkonmaz şirketinin ürünleri ise Türkiye’de TEK TSE belgesi üründür. Lütfen diğer yan sanayi malzemelere paranızı harcamayınız. Yanmazlık belgesi bulunan, 6 adet TSE- EN belgesi bulunan ve CE Sertifikasına sahip ürünleri sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. miz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Beyazül GROUP Kuşkonmaz Ürünleri : Devlet Dairelerinde, Havaalanlarında, Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Direklerinde, Yüksek Gerilim Hatlarına sıklıkla kullanılmaktadır. Beyazgül GROUP ürünleri Hawaii Hat ve trafolarda kullanıma uygun ürünlerdir. Ve Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Tüm Teknik Şartnamelerini sağlayan tek firmadır. 


Beyazgül GROUP Kuşkonmaz Ürünlerine Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ
 


Etiketler:
ADRES
  • Tekirdağ
    S.Paşa / Tekirdağ

BİZİ ARAYIN
MESAAİ SAATLERİ
  • Hafta içi : 08:00 -17:00

    Cumartesi : 08:00 -17:00

    Pazar : Kapalı