loading

Güvercinlerden Nasıl Kurtuluruz ?

05-01-2021 17:01    1143

Ülkemiz konumu itibarı ile göç yolları üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle birçok kuş türü ülkemizi ziyaret etmektedir. Fakat yapılaşmadan ve artık doğal alanların azlığından dolayı kuşlar yaşam alanlarımıza kadar girmektedir. Buda önemli birkaç tehditi göz önüne almamıza sebep olmaktadır. Ülkemizin belli bölgelerinde kuş popülasyonu fazla olduğu için, birçok müşterimiz bizleri arayıp kuş kontrol ürünleri satın almak istediğini belirtmektedir. 8 yılı aşkın süredir En etkili kuş kovucu ürün üretimi yapmakta olan firmamız değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz. 

Kuşlardan Taşınan Salgın Hastalıklar

Kuşlar bünyeleri gereği birçok salgın hastalığı yaşam alanlarımıza taşımaktadır. Bunlar sağlığımızı olumsuz etkilemektedir. Birçok salgın hastalığa misafir olabilmektedirler. Bu durumdan kurtulabilmek ve sağlığımızı olumsuz etkileyecek öğelerden kurtulmak için plastik kuşkonmaz bariyer ürünü kullanabilirsiniz. Oldukça etkili olan bu ürün hem kuşlara zarar vermemekte olup hem de onları doğal yaşam alanlarına dönmelerine katkı sağlamaktadır.

Kuşların Dışkılarının Verdiği Kalıcı Hasarlar

Güvercin,karga,martı gibi kuşların dışkılarının asidik yapılı olması sebebi ile, binamızın ömrünü kısaltmaktadır. Boyaları yakan, çatı kaplamalarına oldukça zarar vermektedir. Yüksek maddi hasarlara sebep olmaktadır. Canlılara zarar vermeden yapılarınızı plastik kuşkondurmaz tel ile koruma altına alabilirsiniz. 

Güvercinlerden Nasıl Kurtuluruz ? 

Bu sorunun cevabı ise oldukça basittir. Güvercinlerden kurtulmak için plastik kuşkonmaz bariyer ürününü önermekteyiz. 2 Model ürün bulunmaktadır. Bunlar ;

  1. 2D Model 28 Dikenli Ürün
  2. 3D Model 42 Dikenli Ürün

olarak üretimi yapılmaktadır.. 

İhtiyacınıza Uygun Kuş Kontrolleri İçin Uzman Yardımı

Hangi ürünün sizin durumunuza en uygun olacağından emin değilseniz, Plastik Kuşkonmaz Kuş Kontrol Sistemleri alanında 8 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ürün seçimi, kurulumu ve temizliğinde size yardımcı olabiliriz. Katalog, fiyatlandırma veya ürün örnekleri için bizi 0 (553) 859-59-59 numaralı telefondan arayın ya da plastikkuskonmaz @ gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. 


Etiketler: